Úvodné slovo Michaela Tmeja

Milí cestujúci,
v tomto roku letisko Košice opäť ponúka najvyšší počet destinácií vo svojej histórii. Na krídlach našich partnerských aerolínií je teraz celý svet z Košíc len na skok. Široká ponuka zaujímavých výletov vás môže zaviesť k najslávnejším pamiatkam histórie, na exotickú dovolenku v trópoch alebo aj na ochutnávku whiskey do Bristolu. Taktiež návšteva rodiny,či priateľov – kdekoľvek na svete žijú – je teraz vo väčšine prípadov jednoduchšia, ako kedykoľvek predtým.

Ak ste si ešte nezarezervovali svoju letnú dovolenku, žiadajte si v cestovnej kancelárií odlet z Košíc. Dostupné sú nove destinácie ako katalánska Barcelona – Girona či Mallorca alebo overené letoviská v Bulharsku, Grécku, Turecku či Taliansku. Alebo si vyskladajte dovolenku svojich snov individuálne – ponuka je bohatá, stačí si vybrať a užite si oddych, po akom už dlho túžite. Nezabudnite, cestovateľské zážitky vám nikto nevezme. Ostávajú s vami po celý život.

Neustále zlepšujeme aj infraštruktúru a služby na našom letisku. Príkladom je kompletná rekonštrukcia všetkých sociálnych zariadení či znížené ceny za parkovanie na letisku, ktoré ostávajú v platnosti aj pre tento rok. Chceme, aby využitie našich služieb vo vás zanechávalo dobré pocity – je to predsa prvý krok na vašej dovolenke!

Navštívte naše weby www.airportkosice.sk a www.zkosicdosveta.sk, sledujte nás na Facebooku, užite si naše služby a začnite svoju cestu s letiskom Košice.

Michael Tmej, výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva