Ryanair obnoví pravidelné lety z Bratislavy od 1. júla

Ryanair, najväčšia európska letecká spoločnosť, obnoví od 1. júla celkovo 12 pravidelných liniek v rámci letného letového poriadku 2020 Letiska M. R. Štefánika.

Keďže Slovensko uvoľňuje podmienky pre cestovanie, Ryanair povzbudzuje dovolenkárov, aby začali plánovať svoje letné dovolenky a oslávili tak úspech Európy, ktorá si úspešne poradila s jednou z najväčších výziev doby.

Slováci sa teraz môžu tešiť na letné dovolenky a užiť si slnečné lúče na krásnych plážach v obľúbených letných letoviskách vrátane Bulharska, Cypru a Grécka.

Pri príležitosti uvoľňovania podmienok na cestovanie spustil Ryanair predaj leteniek už od 19,99 € pre cesty v júli 2020, ktoré si možno rezervovať do štvrtkovej polnoci (18. júla) len na webovej stránke Ryanair.com.

„S radosťou vítame späť na Letisku Bratislava nášho dlhodobého partnera a najväčšieho pravidelného leteckého dopravcu Ryanair so svojimi pravidelnými letmi z Bratislavy do Burgasu, na Pafos, do Solúna a Korfu a z nich, ktoré plánuje spustiť od júla. Zaviedli sme viacero preventívnych opatrení podľa pokynov hygienikov, vrátane dôslednej dezinfekcie terminálu, aby sme zabezpečili spolu s Ryanairom bezpečný a pohodlný odlet z Bratislavy do vašich obľúbených dovolenkových letovísk,” vyjadril sa Jozef Pojedinec, generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika.

„Ryanair s radosťou oznamuje, že z Letiska M. R. Štefánika – Airport Bratislava obnoví od 1. júla spolu 12 pravidelných liniek v rámci letného letového poriadku 2020. Tešíme sa na to, že znovu spojíme priateľov a rodiny a prinesieme do krajín tisíce turistov, ktorí môžu naštartovať regionálnu ekonomiku a ochránia pracovné miesta. Je to zároveň aj príležitosť pre cestujúcich, ktorí mali počas jari svoje lety zrušené z dôvodu obmedzení kvôli ochoreniu Covid-19, aby využili svoje cestovné poukazy na letenky, ktoré im Ryanair poskytol, keďže Európa je už otvorená dovolenkárom,“ povedala Olga Pawlonka, obchodná a marketingová manažérka Ryanairu pre strednú a východnú Európu a Balkán.